Modomania Sukienki

 

Opinie o allegro modomania

Zaczęło się od Valentino, gdzie pan Piccioli nie tylko unikał tego, co oczywiste, ale wiele konwencjonalnych reguł couture, traktując odzieży nocnej w tęczowej kolorystyce z wyrzuconą mieszaniną i dopasowaniem sportu. Zaciągnął długą koszulę smokingową w rumieniącym szyfonie z kilkoma slouchy spodniami i przykrywką pelerynę; Drugą parę czarnych spodenek z białą bluzką i starannie przyklejoną pelerynę płynącą z zarżconej kamizelki, wyrzuconej na górę - oto ta stara rzecz? I zielono-zieloną spódniczkę z brązu szyfonową bluzę w burgundach pokrytą różową kaszmirową kurtką w kieszonce, połączoną żółtą wstążką. modomania katowice

modomania sukienki

Ale spójrz bliżej: płynny efekt spódnicy osiągnięto dzięki zastosowaniu tysięcy minutowych piór na jednej stronie każdego plisu; Druga strona pozostała bez zarzutu, tym lepiej tworzyć kontrast. Sukienka w kapeluszu była srebrną kawiorem, modomania katowice ale była tak lekka jak papier bibułkowy. Suknia koronkowa bez rękawów była głęboka przez ciemniejsze fragmenty chiaroscuro kolanowane z trzech różnych rodzajów norek. Zajęło to 640 godzin, a łatwość koszulki.

 

Viktor & Rolf wysłał całą serię tego, co opisane w programie notatki opisano jako "figurki akcji" (modele w wielkich głowach lalek),"zakorzenione w świecie twórczym, zróżnicowanym i ekologicznym", w denim z recyklingu pracował w czworoboku Wzór i koszulki, w rozmaitych odmianach kurtki bombowej: majteczki z nadmiernym dekoltem portretowym, majteczki z ruffle, majteczki z łaty. Wynalazek był całkowicie zakryty przez prezentację, aż wszystko powtórzono bez papier-mâché. Głowa lalek zwracała uwagę - były to momenty Instagramu - ale i one były rozproszone.

Istnieje tendencja do powiązania wartości produkcyjnych z rzeczywistą wartością, ale nie to, co czyta na małym ekranie, który czyni różnicę.

tagi: modomania, modomania sukienki, modomania allegro, allegro modomania, modomania rzeszów, modomania katowice